• موقعیت مکانی
  تهران، ولیعصر
 • برنامه کاری
  همه روزه: ۰۹:۰۰ - ۱۸:۰۰
 • مشاوره رایگان
  ۰۲۱ ۳۳۵۹۳۳۵۹
Homeدسته‌بندی نشدهمحوطه سازی،لنداسکیپ landscape
خانه محوطه سازی،لنداسکیپ landscape
۲۰
فروردین
محوطه سازی،لنداسکیپ landscape

در گذشته تلاش انسان بر روی استفاده ی درست و بهینه از محیط زیست بوده است . با گذشت زمان و پیشرفت علم انسان توانست با استفاده از تلفیق شاخه های مختلف علوم زیستی و مهندسی به اهمیت طراحی فضای سبز پی ببرد.

لند اسکیپ  Land scape  یا همان ترفند طراحی محوطه و فضای سبز برای بهره مندی بیشتر انسان از طبیعت می باشد . معماری منظر تلفیقی از دو رشته ی معماری و شهرسازی می باشد که با کمک طبیعت رابطه محیط زیست و انسان را بهتر می کند به زندگی طراوت و زیبایی می بخشد . این علم با درک ارزش ها و زیبایی های محیط سعی در استفاده ی بهینه  از فضا و طبیعت را دارد.معماری منظر Landscape می تواند طراحی پارک های عمومی ، پارک های موضوعی و فضاهای ورزشی ،طراحی فضاهای شهری ،میدان ها، پیاده راه ها ، خیابان ها و یا طراحی محوطه  مجتمع های مسکونی و یا حتی بام های سبز .

به طور کلی معماری معماری منظر ، علم و هنر مدیریت و طراحی زمین است تا بتواند کیفیت زندگی ماشینی عصر حاضر را از تنش دور کند . طراح در طراحی محوطه سازی به دنبال کاهش آلودگی هوا ، کاهش آلودگی صوتی ، تلطیف هوا ، کنترل فرسایش خاک ، کنترل رطوبت ، کنترل درجه حرارت و تابش نور خورشید و … می باشد تا با به بازی در آوردن محیط زیست ، آرامش روحی و روانی را به محیط های مختلف شهری برگرداند تا شهر هویت خود را حفظ کند .

گروه معماری و شهرسازی چهار ستون با خلاقیت ، دانش کافی و استفاده از نرم افزار تخصصی ریل تایم لند اسکیپ Realtime Landscaping Architect آماده ی مشاوره و خدمات رسانی به دانشجویان و کارفرمایان محترم می باشد.

 

 

 


  مطالب مرتبط
  نظر دهید

  نظر دهید